הילה אשחר

מלווה רוחנית מוסמכת, נולדתי בירושלים ביולי 1969, אני חיה בחיפה עם בן זוג, עוסקת בליווי רוחני משנת 2007 ומוסמכת משנת 2013.

את ההכשרה המקצועית שלי עברתי בבית החולים RWJUH בניו-ג'רזי, ארה"ב, בתוכנית CPE – Clinical Pastoral Education, וכן בתוכניות CPE עם המנחה זהרה דוידוביץ'.

אני מלווה אנשים ומשפחות בביתם או במוסד הרפואי בו הם מאושפזים, עובדת כמלווה רוחנית בבתי אבות, בתי חולים ומסודות גריאטריים. אני מועסקת במרכזי-יום לקשיש, מדריכה ומנחה את הקורס 'משיב הרוח' להכשרת מלויים רוחניים של עמותת 'מרכז שוורץ לבריאות ורוח' בצפון הארץ.

בנוסף אני מרצה בכנסים מקצועיים, מנחה השתלמויות וסדנאות לצוותים מקצועיים, מעבירה קורסים לקהל הרחב במגוון נושאים רלבנטיים לתחום התמיכה הרוחנית.

הרקע המקצועי הקודם שלי כולל לימודי תיאטרון וכן הכשרה ארוכה כמטפלת הוליסטית עם התמחות ברפואה סינית, טווינה, תרפיה דרך רגרסיה וטכניקות הוליסטיות שונות. יש לי ניסיון רב בעבודה עם אוכלוסיות מגוונות, מגילאים שונים.

מקורות ההשראה הרוחנית והלימוד שלי הם רבים; מהיהדות המתחדשת, דרך הזרם הסופי – מיסטי, הטאו, הזן בודהיזם וההינדואיזם, והגות בכתבים רוחניים עתיקים ובני-זמננו.

את שנות הצמיחה הרוחנית שלי ליוו תרגול מעשי בטאי צ'י וצ'י גונג, יוגה, וכן ושנים רבות של ריקוד ומחול שבו אני עוסקת מאז ילדותי המוקדמת.

פרטי התקשרות:

טלפון: 052.3763486

דוא"ל: thesoulsjourney@gmail.com

אתר: www.spiritualcare.co.il

דף פייסבוק: https://www.facebook.com/spiritualcareprovider