טובה אביחי-קרמר

"כִּי עוֹד אַאֲמִין גַּם בָּאָדָם, גַּם בְּרוּחוֹ, רוּחַ עָז"

בשיח משותף מתוך עדינות, רגישות, כבוד וקשב עמוק, ניתן למצוא משאבים רוחניים שעוזרים בהתמודדות עם משברים וקשיים הפוקדים אותנו במהלך החיים.

לפני שש שנים ,מתוך אמונה, אהבה ומחויבות לתחום, פרשתי מעולם החינוך כדי ללוות אנשים בשעת קושי ומשבר. אני מדריכה מלווים רוחניים, מנחה ומלמדת את הכלים של הליווי הרוחני לאנשי מקצוע מתחום הבריאות והטיפול במסגרת עמותת קשובות,  ג'וינט אשלים, ועמותת אל"ה (ליווי בני משפחה שחוו מוות טראומטי של אהובם).

הוסמכתי במחזור הראשון בליווי רוחני ב- 2013. למדתי ב"ברוח" בבית חולים שערי צדק ב2007  ומאז העמקתי את הלמידה בקורסים ובהתמחויות  בתחום הזקנה וסוף החיים (  HSL בוסטון 2014) ( JTS– קיץ 2017) . בקיץ 2018 התמחיתי בליווי רוחני עם ילדים ובני משפחותיהם במכללת "ידע רמב"ם" בחיפה. מסיימת את הכשרתי להיות מחנכת במסגרת תוכנית של מרכז שוורץ להכשרת מחנכים ( סופרויזר).

מוצאת פשר ומשמעות בעולם הרוח היהודי והבודהיסטי. נעזרת בטקסטים, במדיטציה, בחיבור לגוף, בהתמקדות, בשירה, ובעיקר בנוכחות מאפשרת ואוהבת.

"אַאֲמִין, כִּי עוֹד אֶמְצָא לֵב,  לֵב תִּקְוֹתַי גַּם תִּקְוֹתָיו, יָחוּשׁ אֹשֶׁר, יָבִין כְּאֵב  " אני מאמין, שאול טשרנחובסקי, 1892

מלווה בשפה העברית או באנגלית, באזור ירושלים והסביבה

מייל:  tovaak@gmail.com

נייד:0506202946