שרי רבון

כבר מגיל צעיר הבנתי שאני מאוד אוהבת אנשים זקנים ושאינני נרתעת מהקרבה למוות.. במהלך השנים ההבנה הזו העמיקה וגיליתי שיש לי יכולת להיות במקומות הללו, מקומות של כאב, מחלה וזיקנה בלי חשש, בלב שלם , באהבה גדולה ובצניעות. אני מאמינה שכל אדם יכול לחוות בתוך המחלה או הזיקנה שלו את הרווחה הרוחנית שבאה מכך שמישהו מקשיב לו, רואה אותו, לא מנסה לשנות אותו אלא מקבל אותו באהבה וללא שיפוטיות.   אני עוסקת בתחום הליווי הרוחני מאז שנת 2011, מתנדבת פעילה בתכנית מר"ב ( במועצה האזורית משגב – תכנית להכשרת מתנדבים לליווי רוחני )וכיום משמשת כאחת מרכזות התכנית.     למדתי ליווי רוחני במסגרות שונות ואת לימודי ההסמכה עשיתי במסגרת תוכנית "משיב הרוח". אני מוסמכת מאז נובמבר 2015.

את ההתמחות המעשית שלי  עשיתי במשך שלוש שנים ב"בית בלב" בנשר – בית חולים סיעודי שיקומי שם ליוויתי מגוון גדול של אנשים – חולים כרונים, מונשמים, אונקולוגים, אלצהיימר ודמנציה, חולים בשלבי סוף החיים ממש  וכן בני משפחה רבים.   אני מאמינה כי במקרים של חולי אלצהיימר ודמנציה לליווי הרוחני יש יתרון משמעותי משום שאנו עוסקים רק ב"כאן ועכשיו" ולא זקוקים להמשכיות לצורך קיום הליווי הרוחני. דווקא במקום בו מקצועות רבים לא יכולים להועיל יכול הליווי הרוחני לתת למתמודד עם דמנציה תחושת רווחה מופלאה.

כיום עובדת במסגרת הפרויקט הלאומי להקלת בדידות בקרב קשישים, פרויקט משותף של הביטוח הלאומי והג'וינט, עורכת ביקורי ליווי רוחני לזקנים בודדים תושבי  נצרת עלית. כמו כן מלווה אנשים  בקהילה ובאופן פרטי.

מתגוררת במשגב ( ליד כרמיאל) ועובדת בכל אזור :קריות, טבעון ועמקים, עכו ,נהריה, נצרת, משגב, כרמיאל והסביבה.

שרי  רבון

מלווה רוחנית מוסמכת  SCP-C,תמיכה וליווי במצבי מחלה, התמודדות עם סוף החיים,

אובדן ואבל. 052-3350034